banner-image

Кампови

event-image event-image event-image

Wonder Супер Распуст

Вистински избор за одмор полн со спомени кои вечно се паметат, одмор кој ќе го врати митот за незаборавните лета на генерации деца кои се будеа под јарболот со македонското знаме.

icon icon icon icon
 • icon Михајлово, Македонија
 • icon

  Јуни 2022

event-image event-image event-image event-image

Летна Aвантура во магичната Турција

Ќе уживаме во морскиот воздух, луксузните хотели, природните пејзажи, игрите на плажа и разновидноста на локалниот стил на живот.

icon icon icon icon
 • icon Анталија,‌ Турција
 • icon

  Јули 2022

најголем настан во 2021
event-image event-image event-image

Австриски Скијачки Рај

Салбах – рај за љубителите на скијањето и едно од најелитните и најубави ски ресорти во Австрија, но и во светски рамки.

icon icon icon icon
 • icon Салбах, Австрија
 • icon

  07.01. – 16.01.2022

Hot Deal
event-image event-image event-image event-image

Јуниор Камп, Италија

Овозможете им на вашите деца да искусат нешто ново, нешто прекрасно, овозможете им лето кое ќе го памтат засекогаш во преубавата Италија.

icon icon icon icon
 • icon Чесенатико, Италија
 • icon

  11.06. – 19.06.2022
  11.07. – 19.07.2022

event-image event-image event-image

Летна Забава во Шпанија

Незаборавно патување низ Европа, посета на монденски места, забава и игри на плажа, прекрасно несекојдневно искуство на идеална дестинација со долги песочни плажи и кристално чиста вода...  

icon icon icon icon
 • icon Калела, Шпанија
 • icon

  Јуни 2022

Најпосетуван
event-image event-image event-image

Wonder Ски Академија

Маврово - Недопрената природа, убавините на длабокиот снег и бескрајните можности ги чекаат љубителите на скијањето.

icon icon icon icon
 • icon Маврово, Македонија
 • icon

  08.01. – 12.01.2022

event-image event-image event-image

Wonder Ски Забава - Банско

Скијањето во Банско е незаменливо искуство! Уживајте во еден од најдобрите ски центри во Европа со богата културна историја.

icon icon icon icon
 • icon Банско,‌ ‌Бугарија
 • icon

  08.01. – 13.01.2022

најпопуларен
event-image event-image event-image event-image

Летна Магија во Италија

Италија е една од најубавите земји во Европа. Нашиот тим ви овозмоува да ги посетите најатрактивните дестинации и едни од најпосетуваните туристички места.

icon icon icon icon
 • icon Чесенатико, Италија
 • icon

  08.07. – 19.07.2022

event-image event-image event-image

Wonder Супер Распуст - Банско

Банско е најдобриот зимски центар во Бугарија со најдолги скијачки стази и богата културна историја.

icon icon icon icon
 • icon Банско, Бугарија
 • icon

  13.01 - 18.01.2022