banner-image

Зимска авантура во Австрија и Банско

featured-image

Заедно да ги освоиме врвовите на алпите, Saalbach, Zell am See, Kaprun во Австрија со повеќе од 350 км стази, како и прекрасното Банско исполнето со многу забава и дружба.

Пријави се тука